خانه / کنتراست / کنتراست – مهندس جواد احمدی بروجنی

کنتراست – مهندس جواد احمدی بروجنی

نویسنده: احد رجایی خرداد ۱۳۴۲ در اصفهان بدنیا آمدم .پس از طی دوران تحصیل تا ۱۳۶۰ دراصفهان دیپلم گرفتم و با توجه به بسته بودن دانشگاه ها، تا سال ۱۳۶۱ ، چند بار در چندین آزمون شرکت کردم و نهایتاً قسمت این بود که در سال ۱۳۶۱ در دانشکده صدا و سیما پذیرفته شوم.
سال ۱۳۶۵ از دانشکده در رشته ویدئو فارغ التحصیل شدم و تا آذرماه همان سال در مرکز اصفهان کار کردم و سپس به خدمت سربازی رفتم. پس از گذشت دو ماه از دوره ی آموزشی سربازی، به سازمان مأمور شدم و به مرکز شهرکرد انتقال یافتم و حدود ۶ سال در آنجا مشغول به کار بودم. در این مدت، همزمان با اشتغال، به صورت ناپیوسته تا مقطع لیسانس ادامه تحصیل دادم.
از فروردین ۱۳۷۲ به تهران منتقل شدم و در واحد تعمیرات استودیوهای تولید شروع به کار نمودم. در سال ۱۳۷۵ ، پس از آغاز به کار شبکه جام جم، به عنوان مدیر فنی آن شبکه مشغول به کار شدم. از سال ۱۳۸۰ به مرکز تولید و فنی منتقل و به عنوان مدیر تدارکات وانبارخدمت نمودم.
سال ۱۳۹۰ بازنشسته شده و پس از آن تاکنون به کار فروش کابل و سرجک های حرفه ای مشغول فعالیت هستم.
متاهل و دارای دو فرزند هستم. پسرم در رشته معماری لیسانس گرفته و اکنون در حال گذراندن دوره کارشناسی ارشد است. دخترم نیز سال اول دانشگاه است و رشته مترجمی زبان می خواند.

خاطره اول:
در سال ۱۳۷۱ پس از گذراندن ۵ سال کار در مرکز شهرکرد و با توجه به بیماری پدر و مادرم درخواست انتقال به مرکز اصفهان نمودم، که با مخالفت شدید مدیر مرکز اصفهان (که از قضا، آقای دکتر نجفی بودند که بعداً رییس مرکز تولید و فنی سیما شدند) روبرو شدم وبعدها متوجه شدم که این توافقی بوده بین مدیر مرکز اصفهان و شهرکرد، که با توجه به موج درخواست انتقال از مرکز شهرکرد به مرکز اصفهان، با تمامی درخواست ها مخالفت می شد.
همین جا لازم می دانم اگر این نوشتار را(آقای دکتر نجفی) می خوانند، از ایشان تشکر کنم که با این مخالفت، باعث شدند من به تهران بیایم و مسیر زندگیم بکلی عوض شود. همیشه آن چیزی که انتظار داریم به نفع ما نیست.

خاطره دوم:
درسال ۱۳۷۵، پس از راه اندازی شبکه جام جم، آقای مهندس خدیوی از من خواستند که به آن شبکه بروم وبه عنوان مدیر فنی آن شبکه به راه اندازی شبکه کمک کنم. پس از مدتی و با تلاش های بسیار این شبکه راه اندازی شد. الان به یاد ندارم ولی بر سر یک موضوع کوچک با مدیر شبکه اختلافی پیدا کردم و به ایشان گفتم اگرفلان کار را انجام ندهید من دیگر اینجا نمی مانم و یا جای من است یا جای شما، و به صورت قهر به دفتر آقای مهندس خدیوی رفتم و ماجرا را به ایشان گفتم. ایشان فرمودند این چه برخوردی است. شما به مدیر شبکه می گویی، یا جای من است یا جای شما. خوب معلوم است، جای چه کسی آنجاست. من هم گفتم، ببخشید دیگر گفته ام و کار از کار گذشته و تا ایشان هستند من نمی توانم آنجا بروم.
دو تا سه روز گذشت، آقای مهندس خدیوی زنگ زدند و گفتند، خوب مدیر شبکه را عوض کردی، حالا دیگر می توانی کارت را ادامه بدی. من باورم نمی شد و گفتم شوخی می کنید، ایشان فرمودند : بله ظاهراً ایشان با ریاست سازمان مشکلی پیدا کرده و بهرصورت دیگر مدیر شبکه نیست، ولی شما هم دفعه آخرت باشد، که برای مافوق خودت، اینطوری خط و نشان می کشی.

حتما ببینید

کنتراست -اسماعیل میر فخرایی- بخش اول

استاد بزرگوار اسماعیل میر فخرایی از بزرگان و پیش کسوتان تلویزیون است. در صفحه کنتراست …

یک نظر

  1. Sputnik V vaccination has begun in Slovakia. The distribute of the Russian vaccine to the country was accompanied alongside a country-wide insinuation and led to the abdication of Prime Succour Igor Matovich and a reorganization of the government. As a end result, the palatinate received the Russian vaccine, teeth of the fact that neither the European regulator nor the WHO has moreover approved it.
    In neighboring Hungary, which approved the fritter away of Sputnik in February as the anything else in Europe, more than 50% of the mature populace has already been vaccinated; in Russia – a bantam more than 10%. In Slovakia, five thousand people signed up toward the Sputnik vaccination.
    Relevance – politeness of the topic. It’s good that you posted this article. Write again.. You can impute to another article on this matter at this tie-in [url=”https://symphonyofawesomeness.qazxc.site”]https://endeavourenergy.govmo.xyz[/url]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *